2018 YILI BATTALGAZİ İLÇE İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI
 
19 Şubat 2018 Pazartesi günü İlçemiz Kaymakamı Sayın  Abdül Kadir DURAN  başkanlığında, ilçenin sorunları ve bu sorunlara yönelik çözüm önerilerini görüşerek fikir alışverişinde bululmak amacıyla Kaymakamlık Toplantı Salonunda  İlçe İdare Şube Başkanların katılımıyla yapılmıştır.
 
Kaymakamız Sayın  Abdül Kadir DURAN yaptığı konuşmalarında; kamu hizmetlerinin sunumunda kalitenin arttırılması, vatandaş memnuniyeti, insan odaklı hizmet anlayışının tesis edilmesi, daha iyi bir yönetim geliştirmek için ekip olarak çalışmamız gerektiğini, ortaya çıkacak başarıdan herkesin payı olacağını, bir şeyi üreteceksek beraberce üretmemiz ve beraberce o işe koşmamız gerektiğini vurguladı. İlçe İdare Şube Başkanlarının kurumsal bir kültür oluşturarak kamu hizmetlerinde etkinlik, tasarruf ve verimliliğin arttırılması, yatırımların izlenmesi, yeni yapılacak yatırımların planlanması ve hizmet sunumunda varsa aksayan yönlerin tespiti ve giderilmesi, emniyet ve asayiş hizmetlerinin etkin şekilde devamlılığının sağlanması konuları görüşüldü.
Toplantıda, Kadınlar, çocuklar, yaşlılar, özürlüler, harp ve vazife şehitlerinin dul ve yetimleri ile malul ve gazilerin iş ve işlemlerinde her türlü kolaylaştırıcı tedbir alınması,  kamu binalarında mimari engeller kaldırılarak engelli vatandaşlarımızın kamu hizmetlerinden daha kolay yararlanmaları sağlanması konularında dikkat edilmesi ve yapılması gereken hususlar dile getirilmiştir.
     İlçe İdare Şube Başkanlarına ayrı ayrı söz verilerek kurumların sorunları dinlenmiştir. Yaklaşık üç saat süren toplantı sonunda; Kaymakamız Sayın  Abdül Kadir DURAN toplantıya katılan kurum müdürlerine yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek toplantıyı sonlandırmıştır.