Battalgazi Kaymakamlığı tarafından Battalgazi şehit aileleri ve gazilerimize Çınar lokantasında İftar programı düzenlendi.
 
        Battalgazi Kaymakamı Sayın Abdül Kadir DURAN, Battalgazi şehit aileleri ve gazilerimize Battalgazi Belediyesi Çınar lokantasında İftar programı düzenledi. Programa Battalgazi Kaymakamı Abdül Kadir DURAN, eşi Munise DURAN, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin GÜRKAN, eşi Hafize GÜRKAN, İlçe Jandarma Komutanı Bülent ERİŞ, İlçe Emniyet Müdürü Ramazan SARUHAN, Daire Amirleri, şehit ve gazi dernek başkanları ile çok sayıda şehit ailesi ile gazilerimiz katıldı.
        Kaymakamımız Abdül Kadir Duran, Mübarek Ramazan ayı içerisinde böyle güzel bir iftarda bir araya gelmekten mutluluk duyduk ve mekan olarak bizlere ev sahipliği yapan başkanımıza da çok teşekkür ediyorum. Siz şehit ailelerimiz ve gazilerimiz, her zaman bizim gönlümüzde, kalbimizde ayrı bir yerinizin olduğunu bilmenizi isterim. Böyle güzel bir akşamda bizleri yalnız bırakmadığınız için, bizlere şeref verdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Her şehit ve gazi ailemize kapılarımızın sonuna kadar açık olduğunu bilmenizi isterim. Herhangi bir sıkıntınızda bizim çözebileceğimiz, bizim elimizden gelen bir durum olduğunda konuyu bize iletmeniz yeterlidir. Canla başla sizlerin yardımına koşacağımıza emin olmanızı isterim, diye konuştu.