Battalgazi Şehit Polis Okan DOĞAN İlkokulunda, Şehit Uzm.J.V.KAD.ÇVŞ. Özgür TOK adına Kütüphane açıldı.
 
          Kahraman Şehidimiz Uzm.J.V.KAD.ÇVŞ. Özgür TOK’un adını yaşatmak ve geleceğimiz olan öğrencilerimizin eğitimine katkıda bulunmak üzere Şehidimizin eşi Gülşen TOK’un özverili çalışmaları ile İnönü Üniversitesi öğrenci topluluklarının ve okul öğretmenlerinin destekleriyle, sivil toplum örgütlerimiz, şehit ve gazi derneklerimiz, yardımsever vatandaşlarımız, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Battalgazi Belediyemizin katkıları sonucunda Şehit Uzm.J.V.KAD.ÇVŞ. Özgür TOK Kütüphanesi açıldı.
        Kütüphane açılışına, Battalgazi Kaymakamımız Sayın Abdül Kadir DURAN, 2. Ordu Genel Sekreteri Piyade Albay İsmail ARABACI, İl Jandarma Komutanı J.Albay Şerafettin YILMAZ, Battalgazi Belediye Başkan V. Zafer KIRÇUVAL, Belediye Kültür Müdürü İsmet SARIGÜL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep BULUT, okula ismini veren şehidimiz Okan DOĞAN’ın anne ve babası, şehidimizin eşi Gülşen TOK ve babası, sivil toplum örgütlerimiz, şehit ve gazi dernek başkanlarımız, gazilerimiz, Askerlerimiz, Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz katıldı.  
          İlçe Kaymakamımız Sayın Abdül Kadir DURAN konuşmasında Anadolu’da bu toprakların üzerinde yaşamak ve bu Bayrağın önünde konuşma yapabilmenin bedelini  Millet olarak ödedik ve ödemeye devam ediyoruz, diyerek şehidimizin ismini taşıyan okulda yine şehidimizin adına bir kütüphane açılmasına katkı sunan başta şehidimizin eşi hocamız Gülşen TOK’ a, İnönü Üniversitesi öğrenci topluluğuna ve Milli Eğitim camiamıza teşekkür ediyorum dedi. Programın sonunda kütüphanenin yapımına katkı sunanlara plaket takdim edildi.