Kaymakamımız Abdül Kadir DURAN Başkanlığında Okul Müdürlerinin Katılımlarıyla Eğitim Toplantısı Düzenlendi
 
 
Battalgazi Kaymakamı Abdül Kadir DURAN başkanlığında Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep BULUT ve Şube Müdürü Abbas AKSOY’un katılımıyla 01.03.2018 tarihinde Battalgazi Kaymakamlığı binası toplantı salonunda saat 13.30’da Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı resmi anaokulu ve ilkokul müdürleriyle İlçemizdeki eğitim ve öğretim faaliyetleriyle ilgili toplantı yapılmıştır. Toplantıda sayın Kaymakamımız Abdül Kadir DURAN, eğitimin bir ekip işi olduğunu belirterek tüm eğitim çalışanlarının bu bilinçle çalışmalarını istedi. Eğitimin okul öncesinden başladığını belirterek, okul öncesi eğitim ve ilkokul eğitiminin öğrencinin eğitim hayatının temellerini oluşturduğuna vurgu yaparak katılımcıların ilçenin eğitim başarısını arttırmak için neler yapılabileceği hakkında fikir ve önerilerini aldı.
 
Ayrıca Battalgazi İlçemizde eğitim-öğretim düzeyini arttırmak, ülkemizin geleceği olan gençlerimizi hayata daha iyi hazırlamak ve daha başarılı kılmak amacıyla Kaymakamımız Abdül Kadir DURAN başkanlığında İlçemiz okul müdürleriyle bir toplantı gerçekleştirildi.
 
Toplantıda bugün bulunduğumuz eğitim seviyesi analiz edilerek gelecekte nasıl daha başarılı olunabileceği istişare edildi. Kaymakamımız tarafından gençlerimizin kötü alışkanlıklardan korunması, eğitim-öğretim ve değerler eğitimine önem verilmesi vurgulandı.
 
Eğitim-öğretim açısından İlçemizin, İlimizde daha üst seviyelere taşınması için uygulanacak projelere değinen Kaymakamımız Abdül Kadir DURAN; Müdürlerimizin ve Öğretmenlerimizin bu konuda gerekli çalışmaları fedakar bir şekilde yürütmelerini istedi. 
 
Periyodik aralıklarla bu tür istişare toplantılarının olacağını belirten Kaymakamımız katılımlarından dolayı Müdürlere teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.