.
Kaymakamlarımız
S.NO ADI SOYADI BAŞLAMA TARİHİ BİTİŞ TARİHİ FOTO
1 Emir DURMAZ 10.05.1988 01.10.1992  
2 Osman ATEŞ 02.10.1992 25.09.1995  
3 Osman KAYMAK 30.10.1995 17.08.1998  
4 Mustafa AYHAN 30.08.1998 04.10.2000  
5 Mehmet POLAT 06.11.2000 01.10.2002  
6 Mehmet ERİŞ 07.10.2002 20.10.2006  
7 A.Kadir DEMİR 26.10.2006 20.08.2009  
 
8 A.Mutalip AKSOY 21.08.2009 30.08.2012  
 
.