Battalgazi Atatürk Kız Lisesi Öğretmen ve öğrencileri, Değerlerimizin Kaybolmaması için
‘’4 Büyük Ozan Kaybolan Değerlerimiz’’ isimli bir program düzenledi.
 
 
        Battalgazi Atatürk Kız Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri, değerlerimizin kaybolmaması için ‘’4 Büyük Ozan Kaybolan Değerlerimiz’’ isimli bir program düzenledi.
      Programa Battalgazi Kaymakamımız Sayın Abdül Kadir DURAN, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin GÜRKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep BULUT, Okul Müdiresi Ulviye IŞIK, projeyi yapan Müzik Öğretmeni Berna GÜLŞAHİN, program sunucusu İngilizce öğretmeni Tuba DOĞAN  ile çok sayıda öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı.  
      İlçe Kaymakamımız Sayın Abdül Kadir DURAN konuşmasında; Milletimizi, Devletimizi, toplumumuzu ayakta tutabilmek adına eğitim öğretimin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Yeni genç nesillerimizi Vatanına Milletine bağlı, Milli ve manevi değerlerine bağlı, bilimin öncülüğünde çok güzel bir şekilde kendilerini yetiştirmelerini arzu ediyorum. Hedefimiz ve maksadımız budur. Bununla ilgili elimizden geldiğince gayret sarf etmeye çalışıyoruz. Öğretmenlerimizin de kendi branşlarında öğrencilerimize faydalı olabilecek çalışmalar yapmaları iyi olacaktır. Bu nedenle böyle bir faaliyeti düzenleyen Öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyorum dedi.
      Kaymakamımız Sayın Abdül Kadir DURAN konuşmasının ardından emeği geçen öğretmen ve öğrencileri kutladı ayrıca protokol üyeleri ile birlikte öğrencilerimize çeşitli hediyeler takdim edildi.